Şenol Güneş: Planlama yanlış, ben bile yoruluyorum!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Vodafone Arena'da 1-1 sonuçlanan Medipol Başakşehir maçından sonra yaptığı açıklamada yorgunluktan yakındı.

Haberler - Ntvspor 26.11.2016 - 22:12

Şenol Güneş: Planlama yanlış, ben bile yoruluyorum!

Güneş "Üst seviyede maçları üst üste oynamak bizim için şanssızlık. Bu bir planlama yanlışlığı. Planlamanın yanlışlığını bir kez daha söylüyorum. Kupayı bile araya koymak doğru değil. '3 günde bir maç yapan takım yorulmaz' diyenler de yanlış söylüyor. Ben bile koşmamama rağmen yorgunluk hissediyorum. Bu takvimde maçlara odaklanma olarak sıkıntı yaşarsınız. Bütün bu koşullar içinde takımımı tebrik ediyorum. Onlar başarıyı hak ediyor" dedi.

Karşılaşmaya kötü başladıklarının altını çizen Şenol Güneş "Bu sezon itibariyle çok başarılı olan, takım oyunu oynayan, güçlü, agresif bir takımla oynadık. Maça kötü başladık. Beck üç pozisyonda kademeye giremedi. Gol de öyle geldi. 1-0 geriye düşmek işimizi daha da zorlaştırdı. Oyuncularım yüzde yüzünü vermeye çalıştı ama daha dinamik oynamak gerekiyor Başakşehir gibi bir rakibe karşı. Daha baskılı oynamamız, pas yüzdesini daha iyi yapmamız gerekiyordu ama takımda yorgunluk olduğunu düşünüyordum. 2 puan kaybetmek üzüntü verici. Kazanıp lider olacağımızı düşünüyorduk. Oyunculara hiçbir şey söyleyemem çünkü ellerinden gelenin en iyisini yaptılar" ifadesini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...