Şenol Güneş'ten Bursaspor maçı yorumu

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Bursaspor maçını değerlendirdi hatalardan dolayı 2 gol yediklerine vurgu yaptı. "Şu an ileriye dönük konuşmanın anlamı yok" diyen Güneş, "Beşiktaş'ın ismi şampiyonlukla geçer" dedi.

Ntvspor 02.02.2018 - 23:11

Şenol Güneş'ten Bursaspor maçı yorumu

Bursaspor ile 2-2 berabere kaldıkları maçı değerlendiren Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, "Kazanmak istiyorduk, onun için sahaya çıktık. Oyunun kontrolü bizdeydi ve golü de bulduk. Rahat giden bir maçta beklenmeyen gollerle geri düştük. Devreye 1-0 girseydik çok daha farklı olabilirdi. Rakibin de beklemediği bir şekilde 2-1 geri düştük. Bu rakibin motivasyonunu artırdı. 2. yarı net pozisyonlarımız da vardı. Sahanın zemini de ortadan oynamamıza mani oluyordu. Kaçan etkili pozisyonları ve yediğimiz golleri düşünürsek bu bizim için üzücü. Sonunda gol yemeleri talihsiz ama oraya gelmeden skoru lehimize çevirmeliydik" dedi.  

"Şampiyonlukla ilgili konuşmamız yok" diyen Güneş, "Bu maçta bütün oyuncularımız hatalarıyla, sevaplarıyla bir maç oynadılar. Beşiktaş'ın ismi şampiyonlukla geçer. Futbol adına bir şeyler söylemek lazım. Şu an ileriye dönük konuşmanın anlamı yok" ifadelerini kullandı. 

Sayfa Yükleniyor...