Sercan=5 milyon euro+Burak

Mehmet Topuz ve Özer Hurmacı'yı kadrosuna katan Fenerbahçe'de yeni hedef Bursaspor'un genç ylıldızı Sercan Yıldırım. Sarı-lacivertli ekip, Bursaspor'a 5 milyon euro ve Burak Yılmaz'ı teklif ederken, 7 milyon euro isteyen Bursaspor ise düşünmek için süre istedi.

Ntvspor 17.06.2009 - 13:22

Sercan=5 milyon euro+Burak

Transferde haraketli günler yaşayan Fenerbahçe, Bursaspor'un genç yıldızı Sercan Yıldırım'ı da kadrosuna katmak için girisimlere resmen başladı. Sarı lacivertliler, Bursaspor'a Sercan'a karsılık 5 milyon euro ve Burak Yılmaz'ı teklif etti.

Fenerbahçe forvet pozisyonuna takviye yapmak için bursaspor'un genç yıldızı Sercan Yıldırım'ın kulübü Bursaspor ile temaslara başladı. Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, yıldız futbolcu için 7 milyon euro bonservis bedeli talep ederken, Fenerbahçe'nin yeşil beyazlı kulübe 5 milyon euro ve Burak Yılmaz'ı teklif ettiği öğrenildi. Devre arasında Fenerbahçe'nin 4,5 milyon euroluk teklifini reddeden İbrahim Yazıcı, düsünmek için süre isterken, İngiliz kulüpleri ile de masaya oturmak istediğini fade etti. Bursaspor yönetimi, bu aksam görev dağılımı yaptıktan sonra konuyu ilk yönetim kurulu toplantısında tartısacak. Transferin Cuma gününe kadar netlik kazanması bekleniyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...