Sercan: Bursaspor'da kalmaktan çok mutluyum

Transfer döneminde adından en çok söz ettiren isimlerden Bursaspor’un genç yıldızı Sercan Yıldırım, Bursaspor'da kaldığı için çok mutlu olduğunu söyledi.

01.09.2009 - 17:57

Sercan: Bursaspor'da kalmaktan çok mutluyum

BURSA - Transferin gözde oyuncuları arasında yer alan Bursaspor'un genç golcüsü Sercan Yıldırım, transfer döneminin bitmesiyle rahatladığını belirterek, ''Bursaspor'da çok mutluyum. Kalmam da iyi oldu'' dedi.

Sercan Yıldırım, transfer döneminin ocak ayına kadar sona erdiğini hatırlatarak, transfer süresinin dolduğu son ana kadar, isminin sürekli yurt içi ve dışındaki takımlarla anıldığını belirtti.

Transfer söylentileri nedeniyle zaman zaman zor dönemler yaşadığını dile getiren genç oyuncu, ''Transfer dönemi bitti, en çok ben rahatladım'' dedi.

Sercan, Bursaspor'da mutlu olduğu için sezon öncesi sözleşmesini uzattığına dikkati çekerek, ''Bursaspor'da çok mutluyum. Kalmam da çok iyi oldu. Bizim kafamızda sadece takımımızın başarısı var. Bunu düşünüyoruz. Umarım sezon sonunda ligi en iyi yerde bitiririz'' diye konuştu.

Özellikle transfer dedikodularının arttığı dönemde, yeşil-beyazlı taraftarların kendisini sahiplenmelerinin mutluluğunu yaşadığını ifade eden Sercan, ''Büyük taraftarımızın bana sahip çıkması, benim Bursaspor aşkımı daha da kabartıyor. O nedenle gönlüm çok rahat. Transfer söylentileri, benim futbolumu hiç etkilemedi. Sahaya çıktığımda hep futbolu düşündüm. Bunun karşılığını da A Milli Takıma seçilerek aldım. Umarım burada da forma şansı bulur, gerçek performansımı sahaya yansıtırım ve bir daha bu kutsal formayı hiç üzerimden çıkarmam.'' diye sözlerini tamamladı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...