Sercan: Şansımız yüzde 80

Bursaspor'un golcü futbolcusu Sercan Yıldırım, şampiyonluk şanslarının yüzde 80 olduğunu söyledi.

Haberler 28.04.2010 - 17:33

Sercan: Şansımız yüzde 80

Bursasporlu futbolcular Sercan Yıldırım, Ozan İpek ve Volkan Şen, Turkcell'in organizasyonunda taraftarlara imzalı fotoğraf dağıttı.

Kent Meydanı Alışveriş Merkezi'ndeki Turkcell İletişim Merkezi'ndeki imza törenine yeşil-beyazlı taraftarlar büyük ilgi gösterdi. Sercan Yıldırım, Ozan İpek ve Volkan Şen, imzalı fotoğraflarının yanı sıra taraftarların yanlarında getirdiği forma ve atkıları da imzaladı.

Turkcell İletişim Sponsorluk Bölümü Uzmanı Emre Ayan, Turkcell olarak Süper Lig sponsorluğunun yan ısıra Bursaspor gibi kalıcı başarılara imza atan Anadolu kulüpleriyle iş birliği içerisinde olmayı çok değerli bulduklarını söyledi.

Anadolu kulüplerine verdikleri desteğin meyvelerini görmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren Ayan, "Amacımız Türk futbolundaki bu sevindirici gelişmeleri daha da ileri taşıyarak Turkcell Süper Lig'e değer katmak" dedi.

FUTBOLCU GÖRÜŞLERİ
Bursaspor'un yıldız golcüsü Sercan Yıldırım, iyi bir takım olduklarını, ancak Galatasaray maçından beraberlikle ayrıldıkları için üzüldüklerini belirtti.

Şampiyonluk şanslarının yüzde 80 olduğunu belirten Sercan, şunları söyledi:
"Moral ve motivasyonu kaybetmeden devam edersek, sezon sonunda şampiyon biz oluruz. Ben yüreğini ortaya koyan bir adamım. Şanssızlıklar yüzünden kaçırdığım goller olabiliyor. İnanıyorum ki Bursaspor taraftarı her zaman arkamda. Böyle oldukça elimden gelenin en iyisini yapacağım. Umarım şampiyonlukta büyük faydam olur."

Volkan Şen de Galatasaray maçına puanlar almak için gittiklerini, pozisyonlar ürettiklerini ancak bunları değerlendiremediklerini kaydetti.

Bu haftaki Kayserispor maçını kazanıp Fenerbahçe'nin puan kaybetmesini bekleyeceklerini belirten Volkan, "Sezon sonunda şampiyon olacağımıza inanıyorum. Şampiyonluk ipini biz göğüsleyeceğiz" dedi.

Volkan, adının Beşiktaş ile anıldığı yönündeki bir soruya, "Transferle ilgili konuşmak istemiyorum. Bursaspor ile 2013 yılına kadar sözleşmem var. Tek düşüncem kalan 2 maçı kazanıp Bursaspor'u şampiyon yapmak" yanıtını verdi.

Ozan İpek ise Galatasaray maçının berabere bitmesinden dolayı takım olarak büyük üzüntü yaşadıklarını belirtti.

Fenerbahçe'nin de kendileri gibi puan kaybedeceğini tahmin ettiklerini belirten Ozan İpek, kalan 2 maçı kazanıp ligi ilk sırada bitirmenin hesapları içinde olduklarını anlattı.

Son haftalarda performansında düşüş olduğuna ilişkin bir değerlendirme üzerine Ozan, "Ben bunu yorgunluğa bağlıyorum. Çünkü dinlendirilmeden oynuyorum. Yorgunluk oluyor maç içinde, bunu hissediyorsunuz. Kalan iki maçta her şeyimizi ortaya koyup hedefe ulaşacağız" dedi.

Sayfa Yükleniyor...