Bu sezon lig maçlarında sadece iki kez şans bulabilen Serdar Kurtuluş, Bursaspor maçında olduğu gibi Akhisar Belediyespor maçında da oyunu tamamlayamadı. Karşılaşmanın 71. dakikasında yerini Cenk Tosun'a bırakan Serdar Kurtuluş büyük bir moral çöküntüsü yaşadı ve gözyaşlarına boğuldu.

Yedek kulübesinde uzun süre ağlayan futbolcuyu takım arkadaşları teselli etti.

ALEXİS DELGADO'YA PROTESTO

Beşiktaş'a devre arasında İspanya'nın Getafe takımından transfer olan Alexis Delgado bir türlü istenen formu sergileyemiyor.

Ağır ve hamle yeteneği zayıf olduğu için eleştiri alan Alexis, Akhisar Belediyespor maçına yaptığı hatalarla damga vurdu. Sürekli adam kaçıran Alexis yenilen 3. golde de hem topu, hem rakibi kaçırınca tribünlerden büyük tepki aldı. Kendi hatasına ortak olan kaleci Tolga ile beraber 3. golün yenmesine sebebiyet veren Alexis oyundan çıkarken ıslıklı protestoya maruz kaldı.

FİKRET ORMAN MAÇIN SONUNU SEYRETMEDİ

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman karşılaşmanın son 10 dakikasını seyretmedi.

Mağlup durumda olunan bir çok maçta son dakikaları seyretmeyen başkan Orman, Akhisar Belediyespor maçının 80. dakikasında VIP tribününden ayrıldı ve araçta bekledi.

Karşılaşmanın son 10 dakikasını stadın hemen önünde aracın içinde radyodan dinleyen Orman, son dakikada gelen beraberlik golü ile az da olsa rahatladı ve araçtan çıkarak diğer yönetici arkadaşlarını bekledi.