SERDAR VE İBRAHİM KAŞ KONUSU
Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Prof. Dr. Mete Düren, Manisaspor ile yapılan lig maçında sahaya 17 kişiyle çıkılmasına ve sakatlıkları bulunmamasına rağmen İbrahim Kaş ile Serdar Özkan'ın kadroya alınmamasıyla ilgili bir soruya, ''İbrahim Kaş zaten kiralık oyuncu. Onunla ilgili teknik heyetten gelecek sezona dair bir istek gelmedi. Bu saatten sonra da zaten Serdar'ın kulüpte kalması zor görünüyor'' yanıtını verdi.

BURSASPOR MAÇINA GALİBİYET İÇİN ÇIKACAĞIZ
Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Prof. Dr. Mete Düren, Turkcell Süper Lig'in son haftasında oynayacakları Bursaspor maçına galibiyet için çıkacaklarını söyledi.

Mete Düren, yaptığı açıklamada, son haftalarda Beşiktaş'ın ligdeki sıralama ile ilgili kaygısı olmamasına rağmen, gösterdiği mücadele ve kazanma arzusunu Bursaspor karşılaşmasında da sürdüreceğini ifade etti.

Şampiyonluk mücadelesi veren Bursaspor kadar Beşiktaş'ın da bu maça asılacağını anlatan Düren, ''Beşiktaş, rakibinin ligdeki durumunu göz önüne almadan yine 3 puan için oynayacaktır'' dedi.

GERGİNLİK ARTIK SONA ERMELİ
İki takım taraftarları arasında yıllardır süren gereksiz gerginliğin de bu maçla son bulmasını dilediğini kaydeden Düren, ''Bu gerginlik artık sona ermeli. Ben bu maçla birlikte gereksiz yere süren gerginliğin sona ereceğine inanıyorum'' diye konuştu.