Serhat Akın: Daha ölmedim

Geçtiğimiz sezon Turkcell Süper Lig'de Kocaelispor ve Konyaspor kulüplerinde forma giyen Serhat Akın, ntvspor.net'e konuştu. Yurt dışından teklifler aldığını söyleyen Serhat, "Hedefleri olan bir takımda oynamak istiyorum. Ben daha ölmedim" dedi.

Ntvspor 16.07.2009 - 12:32

Serhat Akın: Daha ölmedim

İSTANBUL - Fenerbahçe'de oynadığı dönemde attığı gollerle tanınan ve yurt dışından 3 kulüpten teklif alan Serhat Akın, ntvspor.net'e özel açıklamalarda bulundu.

Bonservisi elinde olan Serhat'a Amerika'nın Los Angeles Galaxy, Yunanistan'ın Xanthi ve Hollanda'nın da Heerenveen kulüpleri talip oldu. Tecrübeli futbolcu, kendisini isteyen kulüplerle görüşmelerinin devam ettiğini söyledi.

Serhat Akın, ntvspor.net'e yaptığı açıklamada, "Yurt dışından sonra döndüğüm Türkiye'de Kocaelispor ve Konyaspor kulüplerindeki süreç benim için iyi bir dönem değildi. Ben artık hedefleri olan kulüpte forma giymek istiyorum. Şu anda da yurt içi ve yurt dışından bazı kulüplerden transfer teklifleri alıyorum ama hiç acele etmeyeceğim. Çünkü ben Serhat Akın'ım. Geçmiş dönemde hep hedefi olan takımlarda oynadım ve gollerimle başarılara imza attım. Daha 28 yaşındayım. Futbolun en güzel dönemindeyim. Bir benim attığım gollere bakın, bir de milyonlarca Euro verilerek alınan futbolcuların attıklarına bakın. Ben Serhat Akın'ım ve daha ölmedim. Bunu herkese göstereceğim" diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...