'Sezonu çifte kupayla kapatmak istiyoruz'

Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan, bu sezonu iki kupayla kapatmayı arzuladıklarını söyledi.

Haberler 25.05.2009 - 12:24

İSTANBUL - Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, Fortis Türkiye Kupası'ndan sonra Turkcell Süper Lig'de de şampiyon olup sezonu çifte kupayla kapatmak istediklerini söyledi.

Levent Erdoğan, Galatasaray galibiyetiyle lig şampiyonluğuna bir adım daha yaklaştıklarını ifade ederek, ''İkinci kupayı da kazanacağımıza inanıyoruz. Fortis Türkiye Kupası'ndan sonra ligde de şampiyon olduğumuz takdirde, bu iki güzel kupa müzemizi süsleyen ikiz kuleler olacaktır'' dedi.

Önlerinde Denizlispor ile oynayacakları zorlu bir 90 dakika bulunduğunu anlatan Erdoğan, ''Her ne kadar tüm avantajlar Beşiktaş'tan yana gözükse de kesin netice Denizlispor maçının bitiş düdüğüyle belli olacaktır. Futbolun her zaman karşılaşılan cilvelerinin kurbanı olmamak için çok dikkatli davranmamız gerekir. Futbolcularımızın, üzerlerindeki stres nedeniyle zaman zaman gösteremedikleri güzel oyun tarzını, Denizlispor karşısında göstereceklerine ve şampiyonluğa ulaşacaklarına inanıyoruz.'' diye konuştu.

Erdoğan, Galatasaray ile oynadıkları derbi maça da değinerek, ''Galatasaray derbisi bizim için çok önemliydi. İstediğimiz oyunu ortaya koyamasak da istediğimiz sonucu aldık. Bu galibiyet, şampiyonluk yolunda atılmış önemli bir adımdır'' diyerek sözlerini tamamladı.

Sayfa Yükleniyor...