Burak Yılmaz'ın menajerinden yalanlama

Çin'in Shanghai Shenhua kulübüyle adı anılan Burak Yılmaz'ın menajeri Ogan Tarhan, NTV Spor'dan Evren Göz'e yaptığı açıklamada "Bizim herhangi bir görüşmemiz olmadı" dedi

Ntvspor 20.12.2015 - 09:26

burak yılmaz galatasaray.jpg

Galatasaray'ın yıldız golcüsü Burak Yılmaz'ın ismi Çin'in Shanghai Shenhua kulübüyle anılıyor. Burak'ın Çin ekibinden yıllık 7.5 milyon euro istediği iddia edilse de milli santrforun menajeri Ogan Tarhan, NTV Spor'a yaptığı özel açıklamada böyle bir talebin bulunmadığını belirtti. 

Ogan Tarhan "Burak Yılmaz'ın Shanghai Shenhua'dan istediği iddia edilen ücretler doğru değil. Burak, Galatasaray'da olmaktan çok mutlu ve İstanbul'da ailesiyle birlikte kariyerine devam ediyor. Bu tarz haberler asılsız, bizim herhangi bir görüşmemiz olmadı. Transfer dönemleri yaklaşırken üretilen bu tip spekülasyonlar bize zarar veriyor" şeklinde konuştu.

Burak Yılmaz'ın Çin ekibinden 3 yıllığına toplam 22.5 milyon euro istediği iddia edilmiş, Shanghai Shenhua kulübünün Galatasaray'a transferin gerçekleşmesi için 8 milyon euro bonservis bedeli teklif ettiği öne sürülmüştü. Galatasaray'dan yıllık 2 milyon 850 bin euro kazanan Burak Yılmaz'ın sözleşmesi 2018-2019 sezonunun sonunda bitecek.

Sayfa Yükleniyor...