Sharapova veda mı ediyor?

Tenis kortlarının gözde isimlerinden Maria Sharapova veda mı ediyor? Rus tenisçinin menajeri, oyuncusunun bu akşam saatlerinde düzenleyeceği basın toplantısında kariyeriyle ilgili önemli bir duyuru yapacağını açıkladı.

Ntvspor 07.03.2016 - 10:36

Sharapova veda mı ediyor?

Sharapova'nın menajeri Max Eisenbud, basın toplantısına dair detay vermekten kaçınırken duyurunun TSİ 21.00'de yapılması bekleniyor. Rus raketin son zamanlarda geçirdiği sakatlıklar sebebiyle tenisi bırakacağı kulislerde ciddi şekilde konuşuluyor.

SAKATLIKLAR BELİNİ BÜKTÜ

Geçen hafta yaptığı duyuruyla, ABD'de düzenlenecek olan Indian Wells turnuvasına sol kolundaki sakatlık sebebiyle katılamayacağını söyleyen Sharapova, aynı sakatlık gerekçesiyle Doha'da düzenlenen Katar Açık'tan da çekilmişti.

8 AYDA 3 TURNUVA

Ocak ayında Avustralya Açık'ta Serena Williams'a çeyrek finalde elendikten sonra bir daha kortlara çıkmayan Sharapova, son 8 ayda sadece 3 turnuvaya katıldı.

Son yıllarda kortun dışında "Sugarpova" markasıyla ticarete atılan Rus tenisçi, kaçırdığı turnuvaların ardından WTA sıralamasında 7. sıraya düşmüştü. Sharapova, 2011 yılından beri hiçbir sezonu ilk 4 sıranın dışında kapatmadı.

Sayfa Yükleniyor...