Sidal: Düşme sıkıntımız kalmadı

Kasımpaşaspor futbol şube sorumlusu Mehmet Süha Sidal, “Düşme sıkıntımız söz konusu değil. Gelecek yılın planlarını yapma imkanına sahip olduk. “ dedi.

12.04.2010 - 14:08

İSTANBUL - Ankaragücü'nü 2-0 yenerek Turkcell Süper Lig'de rahatlayan Kasımpaşa'da moraller yerinde.

Futbol şube sorumlusu Mehmet Süha Sidal, dünkü maçta güzel bir galibiyet aldıklarını ifade ederek, ''Artık rahatladık, bundan sonra en ufak düşme sıkıntımız söz konusu değil. Gelecek yılın planlarını yapma imkanına sahip olduk. Hedeflerimizi artık yükseltmek zorundayız. Çalışmalarımızı ona göre yapıyoruz'' diye konuştu.

Transfer çalışmalarına başladıklarını belirten Sidal, ''Yurt dışında birçok ülkeden oyuncularla görüşüyoruz. Netleşmiş bir şey henüz yok. Hocamızla masaya oturup transferi netleştireceğiz'' dedi.

MORİTZ'İN DURUMU
Mehmet Süha Sidal, Kayserispor'un gelecek sezon için anlaştığını açıkladığı oyuncuları Andre Moritz'in Kayserispor'a hayırlı olmasını dilediğini söyledi.

Moritz ile 3 yıldır birlikte olduklarını anlatan Sidal, ''Bu 3 yıl içinde sadece üçüncü yılın ilk 6 ayında ondan verim aldık. Başka da verim alamadık. Bu oyuncu kendisine bakmıyor, bizi çok uğraştırdı. Gece hayatına çok düşkün. Brezilyalı futbolcuların bekar olanları bu işleri seviyor. Bundan sonra lig sonuna kadar Kasımpaşa'da forma şansı az. Büyük bir ihtimalle oynatmayız. Zaten beni en önemli maçımda yalnız bıraktıktan sonra öbür maçlarda oynamasa da olur'' diyerek sözlerini tamamladı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...