'Şimdi daha çok çalışmalıyız'

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, sezonu çifte kupayla kapattıkları için çok mutlu olduğunu, ancak hedeflerinin henüz yeni başladığını söyledi.

18.06.2009 - 13:31

'Şimdi daha çok çalışmalıyız'

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, bu sezon aldıkları iki kupanın herkese nasip olmayacağını ve iki kupayı birden kazanan bir başkan olarak çok mutlu olduğunu söyledi.

Demirören, kulübün aylık çıkan ''Beşiktaş Dergisi''nin şampiyonluk sayısında yer alan yazısında, taraftarlara seslenerek, ''Öyle büyük ve anlamlı mutluluklar vardır ki, yaşarken her kula nasip olmaz. İşte ben yüce Allah'ın o kullarından birisiyim, çünkü çifte kupalı Beşiktaş'ın başkanıyım. Bu nedenle bu yazım, bir mutluluk ve şükran yazısıdır. En sonda söyleyeceğimi en başta söylüyorum, büyük özveriler ve emeklerle kazanılan Fortis Türkiye Kupası ve Turkcell Süper Lig şampiyonlukları hepimize kutlu olsun. Tüm camiaya hayırlı olsun. Bu mutluluğu bütün Beşiktaşlılar, doya doya yaşayın'' dedi.

Bu şampiyonluklara giden, binbir güçlük ve sıkıntıyla dolu uzun yolda yürürken yaşadıklarını, taraftarların çok iyi bildiğini kaydeden Başkan Demirören, ''En zor günde bile başarıya inanmış bir başkan, bir Beşiktaşlı olarak, neler düşündüğümü, neler istediğimi ve de duygularımı her ay dergimizde sizlerle paylaşmıştım. Zor günlerde her türlü kararda benimle birlikte hareket ederek, benim arkamda duran, destek veren yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma; yine en zor günlerimde hep benimle olan, düşünceleriyle, çabalarıyla ve özverileriyle bana güç katan yönetim dışındaki yol arkadaşlarıma; bütün güçlüklerin aşılmasında tek yol gördüğüm, birlik ve beraberlik çağrılarıma uyarak kucaklaşan ve gücünü tüm Türkiye'ye gösteren büyük Beşiktaş camiasına; 'Her şey bitti, ümitler tükendi' denilen günlerdeki direnci, inancı, dik duruşu ve gerçekleştiğinde tüm ülkeyi önce şaşkınlığa, sonra da hayranlığa boğan söylemleriyle hep inanılmazı ve ilkleri başaran teknik direktörümüze ve yardımcılarıyla bütün ekibine; saha içinde sergiledikleri dayanışma ile takım ruhunu oyunlarına yansıtarak büyük yarıştan en önde çıkan şampiyon futbolcularıma; gecesini gündüzüne katarak başarıya giden yolu kısaltan, hepsi birbirinden fedakar kulüp çalışanlarına; artık gücünü değil ülkemizin, bütün dünyanın hayranlıkla kabul ettiği eşsiz taraftarımıza, bize bu eşsiz mutluluğu yaşattıkları için ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum'' dedi.

Şampiyonlukları büyük Beşiktaş camiasına armağan ettiklerini vurgulayan Yıldırım Demirören, ''Ben ve arkadaşlarım, varılan hedefin bir son değil, bir başlangıç olduğunu ve asıl şimdi daha çok çalışmak gerektiğini iyi biliyoruz. Ne mutlu 'Beşiktaşlıyım' diyene'' diyerek sözlerini tamamladı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...