Sırp basını: Partizan dağılıyor

Avrupa basketbolunda son yıllarda yakaladığı çıkışla tüm dikkatleri üzerine çeken Sırbistan’ın Partizan Belgrad takımı oyuncularına teklif yağıyor. Oktay Mahmuti ile yollarını ayıran Benetton Treviso’nun ısrarla istediği koç Dusko Vujoseviç Paritzan’dan ayrılmayı düşünmediğini söylese de Sırp kulübünün oyuncularını tutma konusunda aynı rahatlıkta olacağını söylemek zor gibi gözüküyor.

Ntvspor 27.05.2009 - 19:27

Sırp basını, Partizan'ın şutörlerinden Uros Tripkoviç, Novica Veliçkoviç ve Milenko Tepiç’in önümüzdeki sezon Avrupa’nın önde gelen takımlarına dağılacağı görüşünde.

Blic gazetesine bir demeç veren Tripkoviç artık ayrılma vaktinin geldiğinin sinyalini verdi. Tripkoviç, “Partizan için oynamak gerçekten çok gurur duydum. Ama artık ayrılma vaktimin geldiğini düşünüyorum. Umarım bir gün yeniden beni ben yapan kulübe dönerim” diye konuştu.

Tripkoviç’in yanısıra Partizan kulübünü Veliçkoviç ve Tepiç’in durumları da düşündürüyor. Tepiç’in önümüzdeki sezondan itibaren Yunan devi Panathinaikos’ta forma giymesine kesin gözüyle bakılıyor. Veliçkoviç içinse bir süredir İsrail şampiyonu Maccabi Tel Aviv’in büyük uğraş verdiği biliniyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...