Sisa: Elimizden geleni yapacağız

Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turundaki rakibi Honved'in teknik direktörü Tibor Sisa, Fenerbahçe karşısında az şansları olduğunu ancak ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Anadolu Ajansı 29.07.2009 - 23:55

İSTANBUL - Honved Teknik Direktörü Tibor Sisa, Fenerbahçe ile oynayacakları UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu ilk maçı öncesi Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın bir basın toplantısı düzenledi.

Maçın ne kadar zor geçeceğini bildiklerini ifade eden teknik direktör Sisa, ''Maçın ne kadar zor geçeceğinin farkındayız. Az bir şansımız olduğunu da biliyoruz. Bu şansı elimizden geldiği kadar lehimize çevirmek için her şeyi yapacağız'' diye konuştu.

Fenerbahçe'ye karşı oynayacak olmaktan memnuniyet duyduklarını kaydeden Sisa, ''Fenerbahçe'ye sonuna kadar saygı duyuyoruz. Yeni bir takım kurduk ve bu takımla elimizden gelen her şeyi yapacağız. Fenerbahçe taraftarının ne kadar takımlarının arkasında olduğunu biliyoruz. Fenerbahçe'nin gücünün bizden en az 10 kat büyük olduğunun farkındayız. Macaristan'daki maç seyircisiz oynanacak ama taraftarımızın bizi dışarıdan da olsa içtenlikle destekleyeceğinden eminiz. Takımdaki oyuncuların hepsinin star olduğunu biliyoruz. Bunlara karşı teker teker önlem düşünmüyoruz. Takım halinde bütün oyuncularımızla Fenerbahçe'nin starlarına önlem almayı düşünüyoruz'' dedi.

ZSOLNAİ: KOLAY TESLİM OLMAYACAĞIZ
Basın toplantısına katılan futbolcu Robert Zsolnai de Fenerbahçe'nin gücünü bildiğini ifade ederek, ''Ama kolay teslim olmayacağız'' dedi.

Fenerbahçe'ye karşı oynayacak olmanın büyük bir gurur olduğunu belirten Zsolnai, ''Fenerbahçe'nin oyuncularının değerlerini ve starlıklarını biliyoruz. Hepsinden çekiniyoruz ama takım halinde her şeyi yapıp, kolay teslim olmayacağız. Takımımız son aylarda komple değişti. Arkadaşlarımızla aramızda Fenerbahçe gibi bir takımla oynayıp kendimizi Avrupa'da göstermek için elimizden geleni yapacağımızı konuşuyoruz'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...