Sivasspor, yeni transferleri bekliyor

Yeni sezon hazırlıklarına start veren Sivasspor’da, Teknik Direktör Uygun yeni transferlerin takıma katılmasını bekliyor

23.06.2009 - 15:22

SİVAS -Teknik direktör Bülent Uygun, takıma yeni katılan oyuncuların burada uyum sürecini daha iyi atlatabileceğini, kaynaşmanın sağlanacağını düşündükleri için ilk etap kamp çalışmasını kulüp tesislerinde, 6 Temmuz'dan itibaren de Hollanda'da kamp yapacaklarını, bu kampta  yapacakları hazırlık maçlarıyla da yeni sezona en iyi şekilde hazırlanacaklarını kaydetti.

Prensipte anlaştıkları Tunuslu orta saha oyuncusu Hamed Namochi'nin İstanbul'a geldiğini, tam teşekküllü sağlık kontrolünden geçtikten sonra Namochi ile sözleşme imzalayacaklarını söyledi. Namochi'nin iyi bir oyuncu olduğunu anlatan Uygun, ''İnşallah bize katkı sağlayan, bizim düşündüklerimizi en iyi şekilde yapan iyi bir orta saha oyuncusu kazandığımıza inanıyoruz. Çünkü ben onu 2 sene önce de izlemiştim, çok da beğendiğim bir futbolcuydu. Sivasspor camiasına  hayırlı uğurlu olsun'' dedi.

Eski Trabzonsporlu Ömer Rıza ile de anlaştıklarını belirten Uygun, Ömer Rıza'nın da bugün İstanbul'da kulüp başkanı Mecnun Otyakmaz ile görüşüp, imzayı  atacağını söyledi.

AGBETU CUMA GÜNÜ GELİYOR

Agbetu'nun transferi ile ilgili soru üzerine Uygun, Agbetu'nun ikinci lige düştüğü için Kocaelispor'da oynamak istemediğini kulübüne söylediğini, bu konuda da kulübünden anlayış beklediğini kendilerine ilettiğini söyledi. Agbetu konusunda opsiyonun Kocaelispor'da olduğunu, ancak ikinci lige düştüğü için bu opsiyonun kalktığını anlatan Uygun, Kocaelispor ile görüştüklerini ve belli ölçülerde anlaştıklarını, Agbetu'nun Cuma günü Türkiye'de olacağını ve kendilerine imzayı atacağını kaydetti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...