"Sonuçlar sürpriz değil"

West Ham United Menajeri Slaven Bilic, İngiliz takımlarının Avrupa'da aldığı sonuçları değerlendirdi. Hırvat teknik adam, Avrupa Kupaları'nda alınan kötü sonuçların kendisi için sürpriz olmadığını söyledi.

Ntvspor 18.09.2015 - 19:39

"Sonuçlar sürpriz değil"

Geçen sezon Beşiktaş ile bir çok kez İngiliz takımları ile karşılaştıklarını hatırlatan Slaven Bilic, "İyi bir plan ile maça hazırlandığımız Liverpool'u elemek bizim için sürpriz olmamıştı. Evet sizler için beklenmedik bir skordu ama bizim için olması gerekendi" dedi.

Sky Sports'a konuşan Bilic, Şampiyonlar Ligi'nde yer alan 4 İngiliz takımından sadece Chelsea'nin sahadan galibiyet alması ile ilgili olarak, "İnsanlar neden Manchester United'in yenilmesine şaşırıyorlar anlamıyorum. PSV özellikle kendi sahasında çok iyi oynayan bir takım" diye konuştu.

Arsenal'in Dinamo Zagreb'e yenilmesine de değinen Hırvat teknik adam, "Zagreb'e yenilmek sürpriz bir sonuç olabilir ama Zagreb iyi futbol oynayan ve kendi sahasında 41 maçtır kaybetmeyen bir takım. İngilizler anlamak istemiyor belki ama diğer takımlar da en az onlar kadar güçlü ve iyi takımlar" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...