Sosa: Beşiktaş'tan teklif almadım

Trabzonspor, Jose Sosa, Tomas Hubocan ve Volkan Şen için imza töreni düzenledi. Milan'dan kadroya katılan Jose Sosa, eski takımı Beşiktaş'tan teklif almadığını söyledi.

Haberler - Ntvspor 09.09.2017 - 12:26

Sosa: Beşiktaş'tan teklif almadım

Trabzonspor'un yeni transferleri Jose Sosa, Volkan Şen ve Tomas Hubocan için başkan Muharrem Usta'nın da katılımıyla imza töreni düzenlendi.  

Usta, önemli bir kadro kurduklarını söyleyen Usta, "Süper Lig'de 6. olmakla 2. olmak arasındaki harcanan para 80 milyon TL. Bu bir finansal ayarlama işi. Transferlerin maliyeti kadro dışı kalan 14-15 futbolcuyla yolları ayırmamız sonrası sağlandı. Bu takım son 10 yılın en kaliteli kadrolarından birisi." dedi.  

SOSA: BEŞİKTAŞ'TAN TEKLİF ALMADIM 

Milan'dan kadroya katılan Jose Sosa, eski takımı Beşiktaş'tan teklif almadığını söyledi. Transfer sürecini de anlatan Arjantinli yıldız, "Benim için zor bir karardı ancak doğru bir karar aldığıma inanıyorum. Başkanımıza teşekkür ederim. Başarı için birlikte kenetleneceğiz. Beşiktaş'tan bana resmi bir teklif gelmedi. Şu an burayı konuşmak, bu anın tadını çıkarmak benim için daha önemli." dedi.  

VOLKAN ŞEN: TRANSFERİMDE BURAK ETKİLİ OLDU  

Fenerbahçe'deki sözleşmesi feshedildikten Trabzonspor dönen Volkan Şen ise "Başkanımıza ve camiamıza bana tekrar kucak açtıkları için teşekkür ederim. Bundan sonra Trabzonspor'la çok başarılı olmak istiyorum. Taraftarımıza da teşekkür ederim. Çok güzel karşıladılar. Sadece sahaya konsantre olup elimden gelenin en iyisini yapacağım. Trabzonspor'a transferimde Burak Yılmaz da etkili oldu. Burada başarılı olacağıma inanıyordu. Kendisine teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.  

HUBOCAN: KULÜBÜN BÜYÜKLÜĞÜNÜ HİSSETTİM 

Marsilya'dan kiralanan Tomas Hubocan, "Türkiye'nin en büyük kulüplerinden birine geldiğimin farkındayım. Geldiğimden beri kulübümün ne kadar büyük olduğunu hissediyorum." dedi.  

Sayfa Yükleniyor...