Avrupa Ligi'ne veda ettikten sonra Süper Lig'de de sıkıntılı günler geçiren sarı lacivertlilerin yıldızı Valbuena'nın, Fenerbahçe taraftar hesabından yapılan paylaşımı beğenmesi günün konusu oldu.

Kötü gidiş nedeniyle futbolculara tepki gösteren taraftar grubu, kötü gidişatı Valbuena'nın dışındaki futbolcuları bağlarken, bu tepkisini bir görselle paylaştı. 

Paylaşımı beğenen isimler arasında "mv28_officiel" ismi ise dikkat çekiciydi. Zira bu onaylı hesap, Fenerbahçe'nin Fransız yıldızı Valbuena'dan başkası değildi.

Bu beğeni sosyal medyanın gündemine otururken, sarı lacivertli taraftarların büyük çoğunluğunun Valbuena dışında takımın geride kalanın yeteri kadar mücadele etmediği yönünde hemfikir olduğu görüldü.

Sarı lacivertli taraftarlar önceki haftalarda oynanan ve puan kaybıyla sonuçlanan maçların ardından Kadıköy'de oyuncuları, yönetimi ve Aykut Kocaman'ı protesto ederken, Valbuena'ya ise sevgi gösterisinde bulunmuştu. 

VALBUENA'DAN ÖZÜR

Fenerbahçeli Mathieu Valbuena sosyal medya hesabından beğendiği paylaşım için özür mesajı yayınladı.

Instagram hesabında Valbuena'nın beğendiği bir fotoğraf büyük ses getirdi.

Fotoğrafta Valbuena arkadaşları sadece izlerken tek başına çalışan bir işçi olarak görünüyordu. Fransız futbolcu bu beğeninin sosyal medya ekibi tarafından yanlışlıkla yapıldığını savundu.

Böyle bir görüntüye de katılmadığını söyleyerek takım arkadaşlarının yanında duran deneyimli futbolcu böyle bir olayın bir daha yaşanmayacağını söyledi.