Spor Aşkı NTV'de

Ercan Taner ile Burcu Esmersoy'un birlikte sunduğu, Sergen Yalçın ve Kaan Kural'ın yorumlarıyla katıldığı, "Spor Aşkı" bugün saat 20.00'de canlı yayınla NTV'de.

Ntvspor 04.01.2010 - 14:40

Spor Aşkı NTV'de

Futbolun ekranları parsellediği bir dönemde her spora hakkıyla yer veren, rekabeti sahada bırakıp dostluğu ve iyi oyunu prensip edinen, başarılarıyla sınırları aşan, olmaz deneni başaran ama yeterince tanıtılamayan genç, yaşlı her sporcuya stüdyosunu açan ve konuğun sadece konunun özünü anlattığı, neşeli spor sohbetlerine katıldığı “Spor Aşkı”nı Burcu Esmersoy ve Ercan Taner birlikte sunuyor. Programda ikiliye Sergen Yalçın ve Kaan Kural keskin yorumlarıyla eşlik ediyor.

Bu programda izlediklerinizi bir daha başka bir yerde izleyemezsiniz. Programda bu hafta ilk olarak Antalyaspor kampından canlı yayın var. Antalyasporlu futbolcular Pini Balili, Necati Ateş, Hakan Özmert ve Serge Djiehoua canlı yayında soruları yanıtlayacak.

Beşiktaşlı basketbolcular Muratcan Güler, Haluk Yıldırım ve Türkiye Skateshot (Kay kay) birincisi Can Üzer de stüdyo konukları olacak.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...