Spor camiasından anneler günü mesajı

Anneler Günü dolayısıyla Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş kulüpleri ile Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) kutlama mesajları yayımladı.

fb-gs-bjk-logo.jpg

Fenerbahçe Kulübünün internet sitesindeki mesajda "Sonsuz sevgi ve saygı duyduğumuz annelerimiz, bu dünyadaki en büyük şansımız ve destekçilerimiz. Bu anlamlı günde bize hayat veren saygıdeğer annelerimizin Anneler Günü’nü kutlar, tüm annelere en iyi dileklerimizi sunarız." ifadeleri yer aldı.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ise ayrıca yayımladığı mesajda şunları kaydetti:

"Koşulsuz sevgileri, engin hoşgörüleri ve ölçülemez fedakarlıklarıyla her zaman yanımızda olan, bize destek veren kıymetli annelerimizin Anneler Günü’nü saygı ve sevgi ile kutlarım. Bir gün değil, her gün kutlanması gereken bugünde dileğim, varlığınızın hiçbir zaman eksik olmaması."

Galatasaray Kulübünün resmi twitter hesabından yayımlanan mesajda da "Dünyanın en değerli varlığı, koşulsuz sevginin karşılığı annelerimizin Anneler Günü’nü en içten dileklerimizle kutluyoruz." denildi. 

Beşiktaş Kulübünün internet sitesinden yayımlanan mesajda başkan Fikret Orman, anneliğin kutsal ve yüce bir makam olduğunu belirterek, şu ifadeleri kullandı: 

"Annelerimize özel olarak kabul edilen sadece bugün değil, her gün onların bizler için yaptıkları fedakarlıkları hatırlamalı ve annelerimize hak ettikleri değeri vermeliyiz. Değerli Beşiktaşlı anneler, sizler çocuklarımıza dürüstlüğü, öz güveni, saygıyı ve mütevazılığı aşılayarak Beşiktaşlı duruşumuzu ayakta tutan en önemli makamdasınız. Sizlerin çabası ve sevgisi oldukça bizler geleceğe güvenle bakmaya devam edeceğiz. Ülkemizi ve Beşiktaşımızı ayakta tutan sizlersiniz. Çocuklarımızı büyük fedakarlıkla büyüten annelerimize en derin sevgi ve saygılarımı sunar, tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutlarım."

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Harun Erdenay ise TBF'nin internet sitesinden yayımladığı kutlama mesajında, "Hayatımızın en kutsal ve en vazgeçilmez parçası olan, annelerimizin Anneler Günü’nü yürekten kutluyorum. Annelerimiz, her zaman karşılıksız sevgi, saygı, emek ve üstün özverileriyle hem toplumları hem de ülkeleri ayakta tutan, en önemli rol modeller olmuştur. Geleceğimizin temellerini atan ve her zaman her şekilde bizlerin yanında olan, bir günle sınırlı kalmadan, her gün kutlanması gereken annelerimizin, bu önemli gününü sevgi ve saygı ile kutlarım." ifadelerine yer verdi.

Sayfa Yükleniyor...