Stoichita: Daum ve Carlos'a rica etmeliyim!

Steaua Bükreş'in teknik direktörü Mihai Stoichita, şanslarının sürmesi için Daum ve Roberto Carlos’a Twente'yi yenmeleri konusunda ricada bulunması gerektiğini söyledi.

06.11.2009 - 00:53

Stoichita: Daum ve Carlos'a rica etmeliyim!

Steaua Bükreş Teknik Direktörü Mihai Stoichita, Fenerbahçe'ye 3-1 yenildikleri maçın sonucunu, futbolcularının yaptığı hataların belirlediğini söyledi.

Rumen çalıştırıcı, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, ilk yarıda Fenerbahçe'yi iyi kontrol ettiklerini belirterek, ''Bu akşam güzel bir maç oldu ve bu maçın kaderi, benim oyuncularım tarafından yapılan 2 hata sayesinde tayin oldu. Tabii ki ilk yarıda kaçırdığımız goller de etkili oldu. Bana göre, ilk yarıda Fenerbahçe'yi taktik olarak kontrol ettik. Yalnız, ikinci yarıda 2. golü yedikten sonra açık oynamaya mecbur kaldık. Steaua Bükreş'in fırsatları sürdü ve öyle bir pozisyon kaçırdık ki maçın sonucuna çok büyük bir etki yaptı. Fenerbahçeli oyuncuları kutluyorum. Maç boyunca etkili pozisyonlara girdik. Bu skor, oyunun geneline baktığımızda ağır bir skor oldu'' ifadelerini kullandı.

Stoichita, gruptan çıkma şansları konusunda da, ''Matematiksel olarak sürüyor. Tabii ki şansımızın sürmesi için Daum ve Roberto Carlos'a rica etmeliyim'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...