Sunter destek istedi

Türk Telekom Antrenörü Ercüment Sunter, ''Bizi şampiyonluğa ulaştıracak bundan sonraki maçlarımızı coşkulu bir taraftar desteğiyle oynamak istiyoruz'' dedi.

Haberler - Anadolu Ajansı 06.05.2009 - 16:10

ANKARA - Türk Telekom Antrenörü Ercüment Sunter, ligde hafta sonu oynayacakları Galatasaray karşılaşmasında Ankaralı basketbolseverlerin kendilerini yalnız bırakmamalarını istedi.

Ligde iki kez yendikleri Mersin Büyükşehir Belediyesi ile play-off'da eşleştikleri takdirde seriye 1-0 önde başlayacaklarını hatırlatan Sunter, ''Bu nedenle Galatasaray engelini kazasız aşmak zorundayız. Bu zorlu mücadelede taraftarımıza çok ihtiyaç duyacağız. Ankaralılar'ın 9 Mayıs Cumartesi günü saat 15.00'de ücretsiz olarak girecekleri Atatürk Salonu'nu artık doldurup, oyuncularımı maç sonuna kadar tempolu bir şekilde desteklemelerini istiyorum. Bizler gibi şampiyonluğa inanan başkentlilerin, tek yürek olma zamanı geldi de geçiyor bile'' ifadelerini kullandı.

Öte yandan, Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi karşılaşmasında forma giymeyen Khalid El Amin'in sakatlığının geçtiği öğrenildi.

Sayfa Yükleniyor...