Süper Lig maçında elektrik kesintisi

Karabükspor ile Eskişehirspor arasında oynanan maça, yaşanan elektrik kesintisi damga vurdu. Maç sonrası konuşan Eskişehirspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam da yaşananlara değindi, "Tam bir pozisyona girdik, elektrikler kesildi" dedi.

22.04.2014 - 01:59

Süper Lig maçında elektrik kesintisi

Spor Toto Süper Lig'in 30. hafta maçında karşı karşıya gelen Kardemir Karabükspor ile Eskişehirspor 0-0 berabere kaldı.

Ancak maça, futboldan çok yaşanan olaylar damga vurdu.

Stat aydınlatma sistemindeki arıza nedeniyle 8. dakikada, hakem Serkan Çınar tarafından maç durduruldu.

Trafoda çıkan yangın itfaiye ekibince söndürüldü. 14 dakikalık duraklamanın ardından oyun tekrar başlatıldı.

Verilen aranın ardından maç tekrar başladı ancak, 67. dakikada bu kez de Eskişehirspor Necati ile tam gol pozisyonundayken elektirikler kesildi. Yaşanan arıza nedeniyle maç bir 7 dakika daha durdu.

Karşılaşma sonrası açıklama yapan Eskişehir Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, elektrik kesilmesinin şanssızlık olduğunu, maçın ilk devresinde çok kötü oynadıklarını anlattı.

Sağlam, şöyle konuştu:

"Maçın ilk devresini değerlendirdiğim zaman hakikaten çok kötü oynadık. Şans bugün yanımızdaydı. Özellikle Boffin'e teşekkür etmek istiyorum. İkinci yarı biraz kendimize geldik, oyunda dengeyi kurduk. Biraz oynamaya başladık. Ama tabii ki elektriklerin kesilip maçın durması, maalesef futbol adına bir şanssızlıktı.

Çok fazla da pozisyona giremedik. Tam bir pozisyona girdik derken, elektriklerin kesilmesi bizim için şanssızlıktı. İşin şakası, hakikaten rakipten daha iyi kademe yaptı, orada şalteri kim indirdiyse. Şaka tabii bu. Kaleciyle karşı karşıya kalırken elektriklerin kesilmesi tam bir şanssızlıktı. Hakikaten 100 dakikalık dönem içerisinde o ana denk gelmesi şanssızlıktı. Ama tabii bu kadar olumsuzluğa rağmen burada bir puan almak bizim adımıza sevindirici."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...