Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Süper Lig

Bugün:

20.00 Gençlerbirliği-Atiker Konyaspor (Ankara 19 Mayıs)

20.00 Beşiktaş-Kasımpaşa (Vodafone Park)

Yarın:

13.30 Aytemiz Alanyaspor-Bursaspor (Bahçeşehir Okulları)

16.00 Göztepe-Kayserispor (Bornova)

19.00 Galatasaray-Osmanlıspor (Türk Telekom)

28 Ocak Pazar:

13.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Demir Grup Sivasspor (Yeni Malatya)

16.00 Teleset Mobilya Akhisarspor-Antalyaspor (Spor Toto Akhisar)

19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Medical Park)

29 Ocak Pazartesi:

20.00 Medipol Başakşehir-Kardemir Karabükspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

TFF 1. Lig

Bugün:

18.00 Balıkesirspor Baltok-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Balıkesir Atatürk)

Yarın:

13.00 Elazığspor-Eskişehirspor (Elazığ Atatürk) 

15.30 MKE Ankaragücü-Altınordu (Ankara 19 Mayıs)

15.30 Samsunspor-Grandmedical Manisaspor (Samsun 19 Mayıs)

28 Ocak Pazar:

13.00 Boluspor-Ümraniyespor (Bolu Atatürk)

13.00 Çaykur Rizespor-Adana Demirspor (Çaykur Didi)

15.30 Adanaspor-Akın Çorap Giresunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

15.30 Gaziantepspor-Gazişehir Gaziantep (Gaziantep)

29 Ocak Pazartesi:

18.00 İstanbulspor-Denizlispor (Atatürk Olimpiyat)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Yarın:

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-İnegölspor (Bodrum İlçe)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Kocaeli Birlikspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Bucaspor-Eyüpspor (Yeni Buca)

13.30 Tuzlaspor-Sancaktepe Belediyespor (Tuzla Belediye)

28 Ocak Pazar:

13.00 Sivas Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.30 Menemen Belediyespor-Sarıyer (Menemen İlçe)

13.30 Tokatspor-Kastamonuspor 1966 (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Mersin İdmanyurdu-Afjet Afyonspor (Mersin) 

13.30 Hatayspor-Keçiörengücü (Antakya Atatürk)

Beyaz Grup

Yarın:

13.30 Silivrispor-Karşıyaka (Silivri)

28 Ocak Pazar:

13.30 Niğde Belediyespor-Bandırmaspor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Fethiyespor-Pendikspor (Fethiye İlçe) 

13.30 Nazilli Belediyespor-Şanlıurfaspor (Nazilli İlçe)

13.30 Altay-Kahramanmaraşspor (İzmir Atatürk)

13.30 Ottocool Karagümrük-Zonguldak Kömürspor (Vefa)

13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Gümüşhanespor (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk)

13.30 SBS İnşaat Kırklarelispor-Hacettepe (Kırklareli Atatürk)

16.00 Sakaryaspor-BUGSAŞ Spor (Yeni Sakarya Atatürk)

TFF 3. Lig

1. Grup

Yarın:

13.30 Yomraspor-Batman Petrolspor (Yomra İlçe)

13.30 Bayrampaşa-Çatalcaspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

28 Ocak Pazar:

13.30 Çanakkale Dardanel-Halide Edip Adıvarspor (Çanakkale 18 Mart)

13.30 Kemerspor 2003-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)

13.30 Orhangazi Belediyespor-Kozan Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

13.30 Düzcespor-Bayburt Grup Özel İdare (Düzce 18 Temmuz)

13.30 Yeni Altındağ Belediyespor-Erbaaspor (Aktepe)

13.30 12 Bingölspor-Ofspor (Bingöl)

13.30 Erzin Belediyespor-Bergama Belediyespor (Erzin İlçe)

2. Grup

Yarın:

13.00 1461 Trabzon-Yeşil Bursa (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.30 Gölcükspor-Muğlaspor (Gölcük)

28 Ocak Pazar:

13.00 Diyarbekirspor-Anagold 24 Erzincanspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Kırıkhanspor (Van Atatürk)

13.30 Tire 1922-Yeni Orduspor (Tire 4 Eylül)

13.30 Kayseri Erciyesspor-Ankara Demirspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)

13.30 Turgutluspor-Anadolu Bağcılarspor (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Pazarspor (Darıca İlçe)

13.30 Erokspor-Ergene Velimeşespor (Atatürk Olimpiyat)

3. Grup

Yarın:

13.30 Karacabey Birlikspor-Cizrespor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)

13.30 Ankara Adliyespor-Çorum Belediyespor (Ankara OSTİM)

28 Ocak Pazar:

13.00 Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor-Arsinspor (Şanlıurfa GAP)

13.30 Osmaniyespor-Aydınspor 1923 (Osmaniye 7 Ocak)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Payasspor (Sultanbeyli Gölet)

13.30 Kızılcabölükspor-Baysal İnşaat Düzyurtspor (Kızılcabölük)

13.30 UTAŞ Uşakspor-Kocaelispor (Uşak 1 Eylül)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Elaziz Belediyespor (Avcılar Atatürk)

13.30 Tekirdağspor-Tarsus İdmanyurdu (Namık Kemal)