Tabata: Son söz başkanımızın

Gaziantepspor'un yıldız futbolcusu Rodrigo Tabata, taraftarların kendisini çok sevdiğini belirterek, transferi hakkında son sözü Başkan İbrahim Kızıl'ın söyleyeceğini söyledi.

11.07.2009 - 17:07

Tabata: Son söz başkanımızın

GAZİANTEP - Gaziantepspor'da, izinli oldukları için kampa geç katılan Tabata ve Deumi, sağlık kontrolünden geçti. Gaziantep Medical Park Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçen Tabata ve Deumi'yi hastane yetkilileri çiçeklerle karşıladı.

Hastanede kardiyoloji, genel cerrahi, üroloji, dahiliye, kulak buran boğaz, göz, diş ve ortopedi servislerinde muayeneden geçirilen kırmızı-siyahlı futbolcular, daha sonra efor testine tabi tutuldu.

Sağlık kontrolünden sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Gaziantepspor'un Brezilyalı futbolcusu Tabata, ''Taraftarın beni sevmesi, geçen sene işimi iyi yaptığımı gösteriyor. İşini iyi yapanı herkes sever. Taraftarlar benim Gaziantepspor'da kalmamı istiyor. Bu konudaki son sözü Başkanımız İbrahim Kızıl söyler. Ben taraftardan, gitsem de kalsam da bana olan sevgilerini devam ettirmelerini istiyorum'' diye konuştu.

Gaziantepspor'un ve kendisinin geçen sezon iyi bir performans gösterdiğini kaydeden Tabata, ''Bu sezon daha iyisini yapmak zorundayız. Ben de geçen sezondan daha iyi olmak için çalışacağım. Lige galibiyetle başlamak istiyoruz. İlk hafta rakibimiz Galatasaray. Galatasaray bu ligin iyi takımlarından birisi, lige iyi bir başlangıç yapmak ve Galatasaray'ı yenmek için çok çalışmamız gerekiyor'' dedi.

Deumi de, sezon hazırlıklarının devam ettiğini ifade ederek, başarılı bir sezon geçirmek istediklerini dile getirdi.

Bu arada, kırmızı-siyahlılar teknik direktör Jose Coucerio ve yardımcıları Jesus Quinito, Antonio Miguel, Samuel Pedroso ve kaleci antrenörü Jorge Silva yönetiminde, Celal Doğan Tesislerinde çalışmalarını sürdürüyor. Futbolcular antrenmanın ilk bölümünde ısınma koşusu ve açma-germe egzersizleri yaptı. Antrenmanın ana bölümünde, 5'e 2 ve taktik çalışması yapıldı. Antrenman stretching çalışmasıyla tamamlandı. Çalışmaya, hafif sakatlıkları bulunan Mehmet Yozgatlı ve Ivan De Souza katılmadı. Murat Şahin'in tedavisine fizyoterapist eşliğinde devam edildi. Kampa yeni katılan Deumi düz koşu yaptı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...