Talisca ile özel görüşme!

Beşiktaş'ta Talisca'nın ardından Gökhan Gönül de takımla antrenmanlara başladı. Tedavileri süren Gökhan İnler ve Oğuzhan ise koşulara devam ediyor. 2 oyuncunun da hafta başında takıma katılmaları planlanıyor.

Ntvspor 07.10.2016 - 21:19

Talisca ile özel görüşme!

Süper Lig'in 7. haftasında Kayserispor ile oynayacak Beşiktaş, hazırlıklarına devam ediyor. Milli takım kamplarında bulunan futbolcuların yanı sıra, tedavileri süren Oğuzhan ve Gökhan İnler, son antrenmanda yer almadı. Koşulara devam eden iki futbolcunun hafta başından itibaren takıma katılmaları bekleniyor. Sakatlığını atlatan Gökhan Gönül ise takımla antrenmalara başladı.

Siyah beyazlıların son antrenmanında teknik direktör Şenol Güneş, Talisca ile saha içinde kısa bir süre görüştü. Güneş, Brezilyalı oyuncuya pas organizasyonlarına daha fazla katılması ve hücum hattında oynayan takım arkadaşlarıyla uyumunu artırması yönünde uyarılarda bulundu.

Taktik ağırlık çalışmaları yapıldığı antrenman şut çalışması ile sona erdi. Talisca ve Kerim Frei, antrenmanın ardından bir süre şut çalışması gerçekleştirdi.

Sayfa Yükleniyor...