İlişkili Haberler

Beşiktaşlı futbolcu Anderson Talisca, Fenerbahçe ile 2-2 berabere kaldıkları Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçı sonrası açıklamalarda buldundu.

Talisca, "Ben burada çok mutluyum. Ailem de öyle. Hiçbir zaman ayrılmak istediğimi söylemedim. Ama kulüpler arasında FIFA'lık bir durum söz konusuydu. Avrupa'dan yasaklanacaktım. Kontrat imzalamak zorundaydım, bu olay yeni bir olay değil. Başkanın haberi var." dedi

"FUTBOL OYNAMAK YERİNE FAUL YAPIP KART GÖRDÜLER. BİZ DE ONLARA UYDUK"

Talisca, karşılaşmayla ilgili olarak da "Onlar futbol oynamak yerine faul yapmaya ve kart görmeye başladılar. Biz de onlara uyduk" dedi.

Mücadele sonrası yayıncı kuruluşa konuşan Talisca, ilk olarak şunları söyledi;

"Çok büyük bir mücadele oldu. Belli bir dakikadan sonra mücadeleyi bırakıp, Fenerbahçe'nin oyununa geldik. Onlar futbol oynamak yerine faul yapmaya ve kart görmeye başladılar. Biz de onlara uyduk."

Zorlu bir maç olduğunu ancak yenilmeyerek iyi bir sonuç aldıklarını ifade eden Talisca, "Pazar günkü maçı kaybetmek onlar için baskı yapmış olabilir. Bugün de muhakkak ki kazanma baskısı vardı. Maça iyi başladık ve golü de bulduk. Onlar da güzel bir gol attılar ama önemli olan maçı iyi bitirmekti ve yenilmeyerek de maçı iyi tamamladık" diye konuştu.