Emre Belözoğlu'dan taraftara mesaj

Emre Belözoğlu, saha sonuçlarında en fazla sevinenin de üzülenin de kendileri olduğunu belirterek "Bütün taraftarlarımızın bunu bilmesini isterim" dedi.

Ntvspor 10.01.2015 - 22:04

Emre Belözoğlu'dan taraftara mesaj

Fenerbahçe Kaptanı Emre Belözoğlu, Antalya'da başlayacak devre arası kampı öncesi FBTV'ye açıklamalar yaptı. Fenerbahçe'nin başarısında en çok sevinen, başarısızlığında da en çok üzülenin kendileri olduğunu belirten Emre, "Bütün taraftarlarımızın bunu bilmesini isterim" dedi.
 
FBTV'ye verdiği röportajda "Fenerbahçe’nin başarısında çok mutlu oluyoruz. Başarıda en mutlu olan insanlar biz isek başarısızlıkta da en çok üzüntü çeken kişiler bizleriz" diye konuşan tecrübeli futbolcu, tüm taraftarlarının bunu bilmesini istediğini belirtti.
 
İlk yarıdaki performanslarını da değerlendiren Emre, çok yoğun eleştiriler altında ilk yarıyı lider bitirdiklerini hatırlatarak “İyi bir ilk yarı oldu. Eleştiriler çok yoğun olsa da takımımız ilk yarıyı lider bitirdi" dedi.

İlk yarıda son 4-5 haftalık periyotta ligin en iyi futbol oynayan takımı olduklarını savunan Fenerbahçe Kaptanı, "Zaten bunun da karşılığını aldık. İnanıyorum bunun devam etmesi gerekir. Bu anlamda iyi çalışıyoruz. Aranın girmesi bizim inşallah hızımızı kesmez, devam ettirir” dedi.
 
Ligin ikinci yarısı hakkında da konuşan Emre, başlangıçta 2 zor deplasmanları olduğunu vurgulayarak "Bu deplasmanlar için de hazırlık adına iyi bir süre olduğunu düşünüyorum. Hocalarımız zaten gerekli çalışmaları yaptılar. Çok ciddi hazırlık kampı süreci olacak. Kupa maçı da eğer 20’sine kalırsa 10 günlük bir süreç. O maçlara kadar hazır hale geleceğimize inanıyorum" diye konuştu.

Tatilin bir bölümünde çalıştıklarını ve aktif dinlendiklerini vurgulayan Belözoğlu, "Herkes hemen hemen hazır gelmiş gibi görünüyor. Yarından itibaren testler de başlayacak. İnşallah hepimiz için sakatsız, kazasız, güzel bir kamp olur” temennisinde bulundu.

Sayfa Yükleniyor...