Muslera: Oğlum olursa, kaleci olmasını istemem

Sarı-kırmızılıların başarılı kalecisi, GS TV'ye yaptığı açıklamada Spor Toto Süper Lig'de ikinci yarı öncesi taraftara mesaj verdi.

Anadolu Ajansı 12.01.2016 - 15:10

Muslera: Oğlum olursa, kaleci olmasını istemem

Galatasaray'ın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera, " Taraftarlarımız merak etmesin, neler yapmamız gerektiğini biliyoruz. Umarım onları tekrar mutlu ederiz" dedi.

Taraftarlara destek çağrısında bulunan Muslera, şunları kaydetti:

"Taraftarlarla aramızda çok güzel bir bağ var.  Bizim en önemli parçamız taraftarımız. Evimizde, deplasmanda, nerede olursa olsun taraftarımız bizimle beraber oluyor. Taraftarımızın desteğini pozitif bir şekilde hissediyoruz. Bizi desteklemeye devam etsinler. Galatasaray’ı daha iyi yerlere getirebilmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Biz de tabii ki gelişmemiz gerektiğini biliyoruz. Her şeyin farkındayız. Taraftarlarımız merak etmesin, neler yapmamız gerektiğini biliyoruz. Umarım onları tekrar mutlu ederiz."

Spor Toto Süper Lig'in devre arasında kız arkadaşı Patricia Callero'yla evlenen Muslera, şartların uyması durumunda İstanbul'da da bir düğün yapmak istediğini söyledi. İleride çocuğunun kendisi gibi kaleci olmasını istemediğini de belirten Muslera, "Eğer bir futbolcu olacaksa forvet olsun ki takımın fenomeni olsun. Kaleci olup sıkıntılar yaşamasını istemem" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...