Fenerbahçeli taraftarlar hesabı karıştırdı, Hintli "RVP"yi çıldırttı

Fenerbahçe taraftarı Nani'ye kavuştu Robin van Persie'yi bekliyor. Ancak transferi sabırsızlıkla bekleyen sarı-lacivertli taraftarlar Hollandalı yıldızın twitter hesabını karıştırınca Hintli hesap sahibi çıldırdı.

Ntvspor 08.07.2015 - 09:37

Britain Soccer Premier League .JPEG-0d4a5.jpg.jpg

Fenerbahçe'de Van Persie sesleri iyiden iyiye yükselirken bu transfer heyecanı Hindistan'da bir kişinin hayatını biraz zora sokmuş gibi görünüyor.

Başkent Yeni Delhi'de telekom uzmanı olarak görev yapan "Ravi Visvesvara Prasad" isimli kişi istemeyerek sarı lacivertli taraftarının ilgi odağı oldu. Sebep ise twitter kullanıcı adı: @rvp

Transferin resmiyet kazanmasını bekleyen taraftarlar, sosyal medyadan adeta mesaj yağmuruna tuttuğu Ravi Visvesvara Prasad bir süre isyan etti.

Binlerce mention mesajı gönderilen ve Twitter'da şöhret haline gelse de Hintli adam bunların üstesinden gelemeyeceğini anladı ve Fenerbahçe'den yardım istedi.

Attığı tweetle Fenerbahçe hesabını mention yapan ve "Robin Van Persi'nin twitter hesabının @Persie_Official olduğunu tweetleyerek bana yardım et" diyen Hintli adam, @rvp hesabının şahsına ait olduğunu ifade etti.

Sayfa Yükleniyor...