Taraftarlar Florya'ya akın etti

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, futbol takımı teknik ekibine ve oyunculara verdiği yemeğin ardından açıklamalarda bulundu.

25.09.2014 - 22:34

Taraftarlar Florya'ya akın etti

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Florya'daki bir restaurantta futbol takımı teknik ekibine ve oyunculara verdiği yemeğin ardından açıklamalarda bulundu.

Yemek sonrası Aysal, basın mensuplarına yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Daha olayın başındayız. Tahmin ediyorum camia en doğru seçimi yapacaktır. Camiamıza güvenin. Gerisi kolay.

Bu tablo bir aile tablosu. Benim içinde doğduğum ve bundan sonra da içinde olacağım bir tablo. Kendilerine teşekkür etmek istiyorum."

Bu arada restaurant önünde toplanan onlarca taraftar, başkanlığa adaylığını koymayacağını açıklayan Ünal Aysal'a destek tezahüratlarında bulundu. Taraftarlar ayrıca futbolculara da tek tek tezahüratlarla sevgi gösterilerinde bulundu.

Başkan Ünal Aysal, teknik direktör Cesare Prandelli ve futbolcular Felipe Melo, Burak Yılmaz ve Selçuk İnan da, kendisini destekleyen taraftarlara camdan el sallayarak teşekkür etti.ü

DÜRÜST VE SÜREN DE İKNA EDEMEDİ
Galatasaray'ın eski başkanı Faruk Süren ile eski yöneticilerden Ali Dürüst'ün Ünal Aysal'ı başkan adaylığına ikna çabaları sonuç vermedi.

Faruk Süren ile Ali Dürüst'ün, Akmerkez'deki ofisinde ziyaret ettikleri Ünal Aysal'a, "Galatasaray sizin başkanlığınızda yürümeli" dedikleri öğrenilirken, Aysal'ın kararından vazgeçmediği ifade edildi.

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Faruk Süren ile Ali Dürüst ile yaptığı toplantı sonrası, "Aday olmayacağımı söylemiştim. Kararımdan dönmem söz konusu değil. Faruk Süren ve Ali Dürüst'e aday oldukları takdirde destek vereceğimi yineliyorum" dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...