'Tek eksiğimiz goldü'

Kopenhag maçının ardından NTV Spor'a açıklamalarda bulunan Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini, "Çok pozisyona girdik, tek eksiğimiz goldü" dedi.

Ntvspor 06.11.2013 - 00:14

'Tek eksiğimiz goldü'

Galatasaray'ın 1-0 mağlup olduğu Kopenhag maçının ardından Sarı-kırmızılı ekibin teknik direktörü Roberto Mancini, NTV Spor'un sorularını yanıtladı.

Kopenhag karşısında kazanamadıkları için, artık Juventus'u son maçta yenmek zorunda olduklarını vurgulayan Roberto Mancini, "Sonuç kötü ama kaybetmeyi hakettiğimizi düşünmüyorum. Burada kazansaydık Juventus maçına, beraberlik yeter anlayışı ile çıkabilirdik ama şimdi Juventus'u yenmek zorundayız" dedi.

İkinci yarıdaki Ceyhun tercihi için değerlendirmelerde bulunan İtalyan teknik adam, "Öncelikle Ceyhun'u oyuna almak benim tercihim. Mağlup durumdayken 5 hücumcuyla bastırıp, beraberliği yakalamak durumunda değiliz. İkinci yarıda hiç pozisyon vermedik. Biz ilk yarıda ve ikinci yarıda çok pozisyona girdik, tek eksiğimzi goldü" ifadelerini kullandı.

Muslera ve Sneijder'in yokluğunu fazla hissetmediklerini dile getiren Mancini, "Öncelikle Eray bugün iyi oynadı. Sneijder'in eksikliğine rağmen iyi oynadık ve birçok pozisyona girdik. Gol atamadık. Bizim öncelikle gol yememeyi öğrenmemiz lazım. Sıkıntımız orada. Bugün bırakın yenilmeyi, galip gelmeyi hak ettik. Oyuncularım da çok üzgündü. Aslında onları tebrik ediyorum iyi oynadılar. Artık Juventus'u yenmeyi düşünüyoruz" şeklinde konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...