"Teklifi yaptık, kenara çekildik"

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı İlhan Ekşioğlu, Eskişehirsporlu Erkan Zengin'in transferiyle ilgili kırmızı-siyahlı kulübe teklif yaptıklarını, şu anda beklemede olduklarını söyledi.

Anadolu Ajansı 08.01.2015 - 15:04

"Teklifi yaptık, kenara çekildik"

Kulüp başkanı Aziz Yıldırım'ın "Hedef 1 milyon üye" projesi kapsamında Kapalıçarşı'ya yaptığı ziyaret öncesinde gazetecilere açıklamada bulunan Ekşioğlu, Erkan'ın transferiyle ilgili olarak, "Sayın başkanla konuştuk, teklif yaptık ve kenara çekildik. Ondan sonra herhangi bir görüşme yapmadık" dedi.

Erkan Zengin'in Eskişehirspor'un sözleşmeli oyuncusu olduğunu vurgulayan İlhan Ekşioğlu, "Bunun bilincinde olarak, Eskişehirspor'un tavrını bekliyoruz. Eskişehirspor şu anda öyle bir düşüncelerinin olmadığını söyledi. Onun üzerine yapacak bir şey yok. Biz çalışmalarımıza devam edeceğiz" diye konuştu. 

İlhan Ekşioğlu, bugün "Hedef 1 milyon üye" projesi kapsamında Kapalıçarşı esnafıyla buluşmaya geldiklerini de belirterek, "Yoğun talep var. Çok önem verdiğimiz bir proje. Başkanımız ve yönetici arkadaşlarımız Türkiye'nin dört bir yanına dağılmış durumda" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...