Galatasaray'da kriz: Hamza Hamzaoğlu tepkisini koydu, rapor göndermedi!

Galatasaray Yönetimi son haftalarda oynanan kötü futbol nedeniyle Hamza Hamzaoğlu'ndan rapor istemişti. Raporun bugün Hamzaoğlu tarafından yönetime iletilmesi beklenirken tecrübeli teknik adam herhangi bir girişimde bulunmadı. Bunun üzerine 2.5 saat toplantı yapan yönetimden, Hamzaoğlu ile yüz yüze görüşme kararı çıktı...

hamza-gs.jpg

Galatasaray yönetimi, ligde ve Şampiyonlar Ligi'nde alınan sonuçlardan sonra teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'ndan takımın son durumu ile ilgili ayrıntılı bir rapor istemişti.  

Bu durum karşısında yönetimin tavrına tepki gösteren Galatasaray Teknik Direktörü Hamzaoğlu, herhangi bir rapor göndermedi.  

Sarı kırmızılı yönetim, Genel Sekreter Fatih İşbecer imzalı yazıyı Futbol Direktörü Cenk Ergün'e ulaştırmıştı. Ancak Florya'dan TT Arena'ya beklenen rapor ulaşmadı.  

YÖNETİM TT ARENA'DA TOPLANDI 

Galatasaray Yönetimi, öğle saatlerinde TT Arena'da toplandı. Talep edilmesine rağmen rapor vermeyen Hamza Hamzaoğlu için bir karar alınmadı.  

YOL HARİTASI GÖRÜŞMENİN ARDINDAN ÇİZİLECEK 

Ancak Sportif AŞ Yöneticisi Mehmet Özbek'in Florya'ya gidip Hamzaoğlu ile yüz yüze görüşmesi kararlaştırıldı.

Şu an itibariyle ne yönetimin Hamzaoğlu'nu gönderme kararı ne de Hamzaoğlu'nun istifası olmasa da Florya'da yapılacak görüşmeden sonra nasıl bir karar çıkacağı belirsiz. Ancak yaşananlar her türlü gelişmeye gebe...  

Sayfa Yükleniyor...