Terim: Engin kadroda olacak

Romanya'nın Cluj takımıyla oynayacakları maç öncesi basın toplantısı düzenleyen Galatasaray Teknik Direktörü Terim,  karşılaşmada Engin Baytar’ı kadroya alacağını açıkladı.

22.10.2012 - 16:00

Terim: Engin kadroda olacak

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim UEFA Şampiyonlar Ligi H Grubu’nda, Cluj’la karşılaşacakları maç öncesi, dün öğle saatlerinde Florya Metin Oktay Tesisleri’nde basın toplantısı düzenledi.

Yarınki maçta, oyunun kontrolünü elinde bulunduran bir Galatasaray’ın sahada olacağını belirten Terim, ‘’Üçüncü maçımıza çıkıyoruz ve kazanmak için sahada her şeyi yapacağımıza inanıyorum. Az hata yapıp futbol adına güzel şeyler üretmemiz lazım. Bunu da yarın sahada yapacağımızı düşünüyorum. Daha fazla hücum oynamamız, daha fazla baskı yapmamız lazım. En önemli etken seyircilerimiz olacak. Maçın başından sonuna kadar onların desteği bizim için önemli" dedi.

'ENGİN KADRODA OLACAK'
Engin Baytar’ı kadroya alacağını belirten Terim, "Burak ve Semih'in hafif sakatlıkları var. Engin’i kadroya alacağım. İlk 11’de mi oynar sonra mı girer bilemiyorum’’ diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...