Terim Kadıköy'de nereye oturacak?

Gözlerin çevrildiği cumartesi günkü Süper Final'le ilgili merak edilen bir konu da, cezalı olduğu için saha kenarında bulunamayacak olan Galatasaray'ın teknik patronunun maçı nereden takip edeceği.

08.05.2012 - 04:31

Terim Kadıköy'de nereye oturacak?

Spor Toto Süper Lig'de bu sezonun şampiyonunu belirleyecek maç, cumartesi günü Fenerbahçe ile Galatasaray arasında Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak.

Beklenen finale 4 gün kala cevap aranan sorulardan biri, Trabzonspor karşılaşması sonrası 3 maç ceza alan Fatih Terim'in kritik mücadeleyi nereden takip edeceği.

'Özel loca ya da yedek kulübesinin arkasındaki tribün' ihtimalleri konuşulurken, sarı kırmızılı kulüp cezanın kaldırılması için Tahkim Kurulu'na başvurdu.

"Cezalı olan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Kadıköy’deki maçı nereden izleyecek?" sorusunun cevabına ilişkin ayrıntılar, Hürriyet gazetesinden Adem Kabayekl'in haberinde yer aldı.

Habere göre, TT Arena’daki Beşiktaş derbisini Galatasaray TV locasından takip eden Terim için oalsı Kadıköy senaryoları şöyle:

1 - Fenerbahçe yönetimi konuya el atıp, Fatih Terim’in rahat etmesi için loca ayarlayacak.
2- Sarı lacivertli yöneticiler, alacakları kararla Terim’e loca haricinde tribünde özel bir yer gösterip, güvenliğini de sağlayacak.
3- Tecrübeli çalıştırıcı, Galatarasay’ın bulunduğu yedek kulübesinin arkasında korumayla maçı takip edecek.

"RAHAT ETMESİNİ SAĞLAYACAĞIZ"
Bu arada Fenerbahçe Asbaşkanı Nihat Özdemir'in, "Terim’in Kadıköy’de rahat etmesi için gerekeni yapacağız. Yönetim kurulu toplantısında seçenekleri konuşacağız" dediği ve tecrübeli teknik adamın TT Arena’daki gibi takımıyla iletişim kurması için de ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdiği belirtildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...