Terry özür dilemeyecek

Chelsea kaptanı John Terry, Federasyon Kupası yarı final maçında, Aston Villalı Milner'a yaptığı faulden dolayı özür dilemeyeceğini söyledi. Milner'a yönelik müdahalesinde kasıt olmadığını savunan Terry, rakibinin futbol hayatını bitirebileceği yorumlarına da karşı çıktı.

Ntvspor 13.04.2010 - 14:33

Terry özür dilemeyecek

Chelsea, Aston Villa karşısında 1-0 öndeyken John Terry, James Milner'ı sert bir müdahaleyle yere düşürdü. Karşılaşma sonrası Aston Villa Menajeri Martin O'Neill, Chelsea kaptanına büyük tepki gösterdi. Bu pozisyonda Milner'in futbol hayatının sona erebileceğini savunan O'Neill, ‘korkunç’ olarak nitelendirdiği faul için Terry'nin özür dilemesi gerektiğini söyledi. Ancak Terry'nin özür dilemeye niyeti yok.

Maçın ardından Milner ile konuşmak için Aston Villa'nın soyunma odasına gittiğini ifade eden Terry;, “Kapı kilitliydi. Ben de kendisine cep telefonundan mesaj gönderdim. Ancak neden özür dilemem gerektiğini anlamıyorum. Hareketim de kasıt yoktu” diye konuştu.

Terry, Aston Villa menajerinin “Bu pozisyona da kırmızı kart çıkmayacaksa hangisine çıkacak” şeklindeki sözlerine de katılmadığını vurguladı ve sarı kartın doğru karar olduğunu ileri sürdü.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...