Terry'ye 'evliliğini kurtarma' izni!

Chelsea yönetimi, adı yasak aşk skandalına karışan John Terry'ye evliliğini kurtarması için izin verdi. Eşiyle görüşmek üzere Dubai'ye uçan Terry, Cardiff karşısındaki Federasyon Kupası maçında takımını yalnız bırakacak.

Ntvspor 11.02.2010 - 17:06

Terry'ye 'evliliğini kurtarma' izni!

Chelsea'de bir dönem birlikte forma giydiği Wayne Bridge'in eski sevgilisiyle ilişkisi olduğu yolundaki suçlamalar, John Terry'yi sadece İngiltere Milli Takımı kaptanlığından etmedi; evliliğini de tehlikeye attı.

Terry ile Fransız iç çamaşırı modeli arasındaki yasak aşkın gazete sayfalarını süslemesiyle, eşi Toni Poole, 2 çocuğuyla birlikte Dubai'ye gitti. Ağır eleştirilere karşın, kaptanının arkasında duran Chelsea yönetimi, evliliğini kurtarması için Terry'ye izin verdi.

Eşiyle görüşmek üzere Dubai'ye uçan Terry, Cardiff karşısındaki Federasyon Kupası maçında takımını yalnız bırakacak. Yardımcı antrenör Ray Wilkins, yaptıkları görüşmede Terry'ye bir süre izin vermelerinin doğru olacağı konusunda görüş birliğine vardıklarını ifade etti.

Wilkins; Everton karşısında alınan yenilgide, alışılmadık derecede kötü bir performans sergileyen oyuncusuna; "Terry yenilmez değil. O da bazı topları ıskalayacak; bazı pozisyonlarda hava topunu alamayacak. Ancak liderlik vasıflarını asla sorgulayamazsınız" sözleriyle oyuncusuna destek verdi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...