Teslim bayrağını çekti!

Manchester United Menajeri Louis van Gaal, Norwich City yenilgisi sonrası görevinden alınabileceğini kabul etti. Van Gaal’in son dönemdeki sonuçların kabul edilemez olduğunu söylemesinden sonra kulübün başına Jose Mourinho'nun getirileceği haberleri daha da alevlendi.

NTV Haber 20.12.2015 - 14:43

Teslim bayrağını çekti!

Louis van Gaal, her geçen maç Manchester United'daki görevinin sonuna biraz daha yaklaşıyor. Van Gaal, Old Trafford'daki Norwich City yenilgisi sonrası görevine son verilebileceğini kabul etti ve ekledi; "Tabi ki endişeliyim. Sonuçlar iyi değil. Bunu ben biliyorum. Oyuncular biliyor ve yönetim de biliyor. Görevim konusunda endişeliyim çünkü menajere güvenmenin ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Her yenilgi sonrası bana duyulan güvenin biraz daha azaldığının farkındayım. Bu gerçeğe gözlerimi kapayamam."

Van Gaal, 6 maçtır galip gelemeyen United'ı içinde bulunduğu durumdan çıkarabileceğini de savundu; "Sanırım bunu başarabilirim. Ben iyi bir menajerim. Ya da belki iyi bir menajerdim. Her koşulda menajer değiştirmenin doğrudan başarı getireceğine inanmıyorum. Tabi bu benim görüşüm."

United'daki kötü gidişin devam etmesi nedeniyle yönetimin Van Gaal'in görevine son verip; takımın başına Jose Mourinho’yu getirebileceği konuşuluyor. 

Sayfa Yükleniyor...