Tom Cruise Arsenal'de ilk 11'de

Şampiyonlar Ligi'nde bu gece, gruplardan çıkabilmek için 1 puana ihtiyacı olan Olympiakos'a konuk olacak Arsenal'de Tom Cruise da yer alacak.

Ntvspor 09.12.2009 - 10:28

Arsenal Menajeri Arsene Wenger, Şampiyonlar Ligi'nde Kuzey Londra ekibinin Olympiakos ile oynayacağı maçta, genç yeteneği Tom Cruise'un da ilk 11'de sahaya çıkarak iyi bir başlangıç yapabileceğini ifade etti.

Hollywood'un süper yıldızlarından Tom Cruise'un adaşı olan 18 yaşındaki genç futbolcu, henüz A Takım'da forma giyemedi ancak Yunan takımının tur atlamak için sadece 1 puana ihtiyacı olduğu gecede en önemli sınavlarından birini vermek için hazır.

Amerikalı aktörle olan isim benzerliği üzerine bir çok yorum yapılan ve tam adı Thomas Cruise olan genç futbolcu hakkında ESPN'e konuşan Wenger, "Başlıklar beni ilgilendirmiyor. Benim için sadece bir Tom Cruise var o da Arsenal forması giyen" dedi.

"O, çok iyi bir futbolcu, büyük bir baskı altına girmesini istemiyorum" diyen Wenger, "Onun yerinde olsaydınız Şampiyonlar Ligi'nde forma giyebilmek için 1 saniye bile düşünmezdiniz. Biz de bunu değerlendiriyoruz" ifadelerini kullandı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...