Tomas: Sergen ve Rıdvan'ı takip ediyorum

Türkiye'de Fenerbahçe ve Galatasaray'da forma giyen ve şu anda Rusya'nın Rubin Kazan takımında futbol hayatını sürdüren Hırvat futbolcu Stjepan Tomas, NTV Spor yorumcuları Rıdvan Dilmen ve Sergen Yalçın'ı takip ettiğini söyledi.

Haberler - Ntvspor 28.10.2009 - 15:50

Bir dönem Türkiye'de Fenerbahçe ve Galatasaray formalarını giyen Rubin Kazanlı Stjepan Thomas, NTV 'a özel açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe'nin ardından, Galatasaray'da da şampiyonluklar yaşayan, kariyerine Rusya'nın Rubin Kazan takımında devam eden Tomas, açıklamalarına, geçtiğimiz hafta oynanan derbi maçını değerlendirerek başladı. Tomas, Galatasaray'ın, Kadıköy'de yaşadığı stres yüzünden başarısız olduğunu söyledi.

Takım arkadaşı Gökdeniz Karadeniz'in iyi bir futbolcu olduğunun altını çizen Tomas, Barcelona'yı yenmelerinde ise teknik direktör Kurban Berdyyev'in analizlerinin büyük katkısı olduğunu söyledi.

34 yaşındaki Hırvat oyuncu Türkiye'de ki yorumculardan en çok Sergen Yalçın ve Rıdvan Dilmen'i takip ettiğini ifade etti.

Kariyerinin geri kalanı için planlarını anlatan Tomas, Kazan şehrinde futbol olarak tatmin olamadığını sözlerine ekledi.

Sayfa Yükleniyor...