Toni: Devler Ligi'ni alırsak çıplak koşarım

Bayern Münih'in İtalyan golcüsü Luca Toni, ''Şampiyonlar Ligi kupasını Münih'e getirirsek, Marienplatz meydanında çıplak koşarım'' dedi.

Anadolu Ajansı 01.04.2009 - 17:26

MÜNİH - Bundesliga takımlarından Bayern Münih'te forma giyen İtalyan oyuncu Luca Toni, Şampiyonlar Ligi kupasını kazanmaları durumunda, Münih kentinin tanınmış meydanı Marienplatz'da çıplak bir şekilde koşacağını söyledi.

Sportbild adlı dergiye konuşan Toni, ''Roma'daki final benim hedefim. Kariyerimde o kadar çok şampiyonluk kazanmadım. Şampiyonlar Ligi kupasını Münih'e getirirsek, Marienplatz meydanında çıplak koşarım'' dedi.

Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak için sadece 11 profesyonel futbolcunun olmasının yeterli olmadığını, bunun için ''aslanlar gibi mücadele edecek 11 kişiye ihtiyaç olduğunu'' ifade eden Toni, Bayern Münih'in bu sezon kupayı alabilmek için potansiyeli olduğunu, ancak yarışmada kendilerinden daha ''büyük aslanların'' da bulunduğunu kaydetti.

Toni, Bayern Münih'in Şampiyonlar Ligi'nde Barcelona'ya karşı oynayacağı karşılaşmayla ilgili olarak, ''küçük aslanların'' da Barcelona'yı yenebileceğini söyledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...