Trabzonspor maçında sağ eli kırılan Nobre, Maslak Acıbadem Hastanesinde ameliyat oldu. Kulüp doktoru Şenol Akman'ın da yer aldığı operasyonda, sağ el dördüncü tarak kemiğinde üç kırık olan Nobre'ye metal plaka takıldığı ifade edildi. Sezonu kapattığı açıklanan Nobre'nin bu geceyi hastanede geçireceği, yarın taburcu olacağı belirtildi.

TORAMAN DA YOK
Beşiktaş'ta, Fenerbahçe ile 18 Nisan Pazar günü yapılacak derbi maçta İbrahim Toraman da forma giyemeyecek. Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, sakatlıkları nedeniyle derbide oynayamayacakları açıklanan Mert Nobre ve Ekrem Dağ'ın ardından, çekilen MR sonucunda sol ayak bileğinde zorlamaya bağlı ödem meydana gelen İbrahim Toraman'ın da Fenerbahçe karşısında forma giyemeyeği bildirildi.Trabzonspor maçında sakatlanarak oyundan çıkan kaleci Rüştü'nün de bugün MR'ının çekildiği, sağ üst baldırında zorlamaya bağlı ödem tespit edilen tecrübeli kalecinin tedavisine hemen başlandığı kaydedildi.

Beşiktaş, Fenerbahçe ile oynayacağı derbi maç öncesi sakat futbolcuların çoğalması nedeniyle sıkıntı yaşıyor. Matteo Ferrari, Rodrigo Tabata, Nihat Kahveci ile Ramazan Özcan'dan sonra sakat futbolculara Mert Nobre, Ekrem Dağ, Rüştü Reçber ve İbrahim Toraman da katıldı.