Torres: Premier Lig çok yıpratıyor

Liverpool'un İspanyol golcüsü Fernando Torres, Premier Lig’in zorluğundan yakındı. Torres, bir süre daha İngiltere'de kalması halinde, kariyeri sona erdikten sonra dahi sağlık sorunları yaşayabileceğini söyledi.

Ntvspor 27.04.2010 - 13:11

Torres: Premier Lig çok yıpratıyor

Fernando Torres, bugünlerde ciddi bir sakatlığın daha üstesinden gelmeye çalışıyor. Premier Lig'de 3. sezonunu geçiren Torres, dünya kupasına yetişmek için zamana karşı mücadele veriyor. Son dönemde sık sık sakatlanan Torres, Premier Lig’in zorluklarından yakındı.

News Of The World Gazetesi’ne konuşan Torres, “Premier Lig'de 3. sezonumu geçiriyorum. Gerrard, Rooney, Lampard gibi oyuncuların, uzun yıllardır bu kadar üst düzeyde mücadele edebilmesi beni gerçekten çok etkiliyor. Zira Premier Lig, oyuncuları çok fazla yıpratıyor” ifadelerini kullandı.

Torres, bir süre daha İngiltere'de kalması halinde, kariyeri sona erdikten sonra dahi sağlık sorunları yaşayabileceğini söyledi. Yıldız futbolcu, “5-6 yıl daha İngiltere'de forma giymeye devam edersem, fiziksel olarak nasıl bir hale geleceğimi düşünmek dahi istemiyorum. Yaşayacağım sorunlar futbolu bıraktıktan sonra da devam edebilir” diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...