Trabzon'da yönetim devam kararı aldı

Trabzonspor kulübü yönetimi ''Yönetim kurulumuz, kulübümüzün kaosa sürüklenmemesi adına görev sorumluluğu çerçevesinde yoluna devam edecektir''  açıklamasını yaptı.

25.08.2009 - 22:32

TRABZON - Trabzonspor'da, sert tartışmaların yaşandığı olağanüstü genel kurul sonrasında toplanan yönetim kurulu görevini sürdürme kararı aldı.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, yönetim kurulunun bu sabah Trabzonspor Kulübü Kamp Eğitim Merkezi Nizamettin Algan Koferans Salonu'nda düzenlenen olağanüstü genel kurulda yaşananları değerlendirdiği bildirildi.

Yönetim kurulunun kimi projelerini üyelerden onay alarak yaşama geçirme düşüncesinin genel kurulda gerçekleşmediği belirtilen açıklamada, ''Olağanüstü genel kurul Trabzonspor Kulübü'nün büyüklüğüne yakışmayan birtakım gelişmelere sahne olmuştur. Özellikle sayın başkanımıza yönelik dile getirilen bazı maksadını aşan eleştirilerin hakkaniyet ölçüleriyle bağdaşır bir yönü yoktur'' denildi.

Yaşanan bu gelişmelerin sağduyu sahibi Trabzonsporlular'u olduğu gibi kendilerini de fazlasıyla üzdüğü ifade edilen açıklamada ''Tüm mesaisini ve enerjisini kulübümüzün daha iyi koşullara sahip olması hedefi doğrultusunda harcayan yönetim kurulumuz, camiamıza zarar verecek davranışların her zaman uzağında kalmayı tercih etmektedir. Bugün itibariyle söz konusu anlayıştan farklı bir tavır sergilememiz de mümkün değildir. Bu büyük kulübün sorumluluğunu taşıyan kurulumuza düşen görev, yeni sezonun henüz başında ve önemli maçlar arifesinde olduğumuz şu günlerde soğukkanlılığımızı bir an olsun elden bırakmamaktır. Herşeye rağmen kongrede yaşananları aşırıya kaçsa da kulüp sevgisi taşıyan üyelerin demokratik tepkileri olarak görmek ve bir daha tekrarlanmaması için herkesin üzerine düşeni yapacağına inanmak istiyoruz. Yönetim kurulumuz, kulübümüzün kaosa sürüklenmemesi adına görev sorumluluğu çerçevesinde yoluna  devam edecektir. Değerli gönüldaşlarımızdan beklentimiz, bu süreci geride bırakarak, daha iyiyi bulma adına takımımıza olan desteklerini sürdürmeleridir.'' denildi.

     

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...