Trabzonspor Bursa maçına kilitlendi

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, hafta sonunda Bursaspor ile zorlu bir maç yapacaklarını belirterek, ''Bursaspor'un çıkışı ve bizim ligdeki iddiamız ortada. Tek hedefimiz galibiyet'' diye konuştu.

13.05.2009 - 10:46

TRABZON - Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, ligdeki konumları ve iddiaları gereği, Bursaspor karşısında sahadan galibiyetle ayrılmayı hedeflediklerini söyledi.

Hacısalihoğlu, Bursaspor'un sezonun ikinci yarısında çok iyi bir çıkış yakaladığını belirterek, ''Çok başarılı futbol oynuyor ve iyi sonuçlar alıyorlar. Bizim de ligdeki konumumuz ve iddiamız belli. Bu anlamda zor bir maç olacağını düşünüyoruz. Arzu ettiğimiz 3 puanı alarak haftayı tamamlamayı hedefliyoruz'' dedi.

Bordo-mavili taraftarların da maçın başından sonuna kadar takımlarına destek vermesi gerektiğini ifade eden Hacısalihoğlu, ''Taraftarımız itici güç olmalı. Bu başarının hep birlikte paylaşılması gerekiyor. Bugüne kadar taraftarımız bunu başarıyla gerçekleştirdi. Bu maçta da bunu yapacaklarına inanıyoruz'' diye konuştu.

Önlerindeki 3 maçı düşündüklerini ve teknik direktör arayışlarını ikinci plana ittiklerini de ifade eden Hacısalihoğlu, tercihlerinin yerli teknik adamdan yana olduğunu ve Trabzonspor'a en uygun hocayı göreve getirmeyi hedeflediklerini söyledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...