Trabzonspor karıştı

Trabzonspor Kulübü, teknik direktör Samet Aybaba'dan vazgeçti. Başkan Sadri Şener, 5 Temmuz'da Olağanüstü Genel Kurul'a gitme kararı aldı.

Ntvspor 04.06.2009 - 21:07

İSTANBUL - Trabzonspor, anlaşmaya vardığını açıkladığı teknik direktör Samet Aybaba ile sözleşme imzalamaktan vazgeçti.

Prensip anlaşmasından sonra toplanan Trabzonspor Yönetim Kurulu'nun içinde Aybaba'ya sıcak bakmayan isimler olduğu, bununla birlikte taraftardan gelen olumsuz tepkiler üzerine Samet Aybaba'dan vazgeçildiği öğrenildi.

NTV Spor'a konuşan bordo-mavili kulübün asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Samet Aybaba transferinin gerçekleşmeyeceğini ve bundan sonra yabancı teknik adamlarla görüşmelerine hız vereceklerini söyledi.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, kulübü 5 Temmuz'da olağanüstü kongreye götürme kararı aldı. Şener'in başkanlığa adaylığını koyup koymayacağı henüz belli değil.

İSTİFALAR SÜRÜYOR
Öte yandan olağanüstü genel kurul kararı alan Trabzonspor'da, kulüp başkan yardımcısı Muammer Saka'dan sonra altyapı ve amatör branşlar sorumlusu Celil Hekimoğlu da yönetim kurulundan istifa ettiğini bildirdi.

Hekimoğlu, istifa kararını kulübe gönderdiğini belirterek, daha sonra bir açıklama yapacağını söyledi. Bu arada, yönetim kurulunda istifaların sürebileceği belirtildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...