Trabzonspor o iddialara yanıt verdi

Trabzonspor’da yaşanan Onur Kıvrak krizi sonrası Rabotniçki maçı sonrası Oscar Cardozo'yla Erkan Zengin'in kavga ettikleri öne sürüldü.

Haberler - Ntvspor 01.08.2015 - 22:24

Trabzonspor o iddialara yanıt verdi

Erkan’ın, Uruguaylı forvetin pasif oyun anlayışından rahatsız olduğu bir süredir konuşuluyordu. Rabotniçki maçı sonrası bu rahatsızlığın tavan yaptığı ve iki futbolcunun birbirlerine fiziki müdahalelerde bulunduğu öne sürüldü. Yaşananlar sonrası Erkan’ın kafileden ayrı İstanbul’a dönmesi de bu iddiayı pekiştirdi, hatta futbolcunun İstanbul’da kendine kulüp baktığı konuşulmaya başlandı. Rabotnicki maçında Cardozo maça ilk 11'de başlamış, Erkan Zengin ise 81.dakikada Waris'in yerine oyuna dahil olmuştu.

Ancak Trabzonspor Kulübü iki futbolcu arasında kavga çıktığı ve Erkan Zengin’in kadro dışı bırakıldığı iddialarının gerçek dışı olduğu yönünde bir açıklama yayınladı.

Kulübün internet sitesindeki açıklamada “Karşılaşma sonrası bazı oyuncularımız aldıkları izinle kamptan ayrılmış, bazıları ise kafilemizle birlikte Trabzon’a dönmeyi tercih etmiştir. Takımımız Pazartesi günü Trabzon’da toplanarak Rabotnicki maçının hazırlıklarına başlayacaktır” denildi.

Sayfa Yükleniyor...