Trabzonspor: TFF yanlışından dönecek

UEFA'dan Fenerbahçe hakkında çıkan karar sonrası bir açıklama da Trabzonspor'dan geldi. Sarı-lacivertli kulübün eleştirildiği açıklamada, UEFA sürecin tamamlandıktan sonra 2010-2011 sezonunun şampiyonluk kupasının kendilerine verileceği inancı dile getirildi.

Ntvspor 17.07.2013 - 20:40

Trabzonspor: TFF yanlışından dönecek

UEFA Tahkim Kurulu'nun verdiği karar sonrası Trabzonspor'dan Fenerbahçe'yi ağır dille eleştiren bir açıklama geldi. Bordo-mavili kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada, haklarının çalındığı ifade edildi.

Trabzonspor yönetimi imzasıyla yayınlanan açıklamada "Çalmış oldukları haklarımızı, sanki kendi haklarıymışçasına kamuoyuna yansıtmaları kabul edilemez. Türkiye Cumhuriyeti’nin adli makamlarını, devletin polisini suçlu gibi göstermeye çalışan bu kişiler tüm enstrümanları bittikten sonra, şimdi de futbolcularını kullanarak ne kadar çaresizlik içinde olduklarını göstermiş oldu" görüşü dile getirildi.

Trabzonspor yönetimi, UEFA süreci nedeniyle sessiz kalındığını belirterek, "Süreç tamamlandıktan sonra yanlış kararlarından dönecek olan Türkiye Futbol Federasyonu da hakkımız olan şampiyonluğu bize teslim edecektir" dedi.

Açıklamadanın sonunda "Hakkımızı vermedikleri takdirde, hem Trabzonspor’un milyonlarca sevdalısının hem de ahlaklı temiz futbol paydaşlarının eylemlerinin önüne nasıl geçeceğini merak ediyoruz" yorumu yapıldı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...